ŞERİT BARİYER
Şerit bariyer diye tabir edilen yönlendirme bariyerinin yüksekliği 92 cm. tabla çapı ise 34 cm. dir. Tüm gövde paslanmaz çelikten imal edilmiş olup üzerindeki mekanizma sayesinde şeridin diğer gövdeye bağlanması için sadece çekilmesi yeterlidir, serbest bıraktığınızda kendisi otomatik geri saracaktır.
PROTOKOL BARİYERİ
Gövde rengi prinç ve krom olmak üzere iki çeşitlidir, halatların ucundaki kanca sayesinde birbirine geçme yoluyla kolay kurulum yapılır. Protokol bariyerinin gövde yüksekliği 100 cm., tabla çapı 34 cm. olup birbiri arasındaki halatların uzunluğu 1,5 m. dir. Dizilimde halatlara o hoş eğimi verebilmek içim bariyer gövdeleri her bir metrede bir dizilmelidir.
AKORDİYON BARİYER
Kapalı halde uzunluğu 40 cm. Açık halde uzunluğu 210 cm. Genişliği 53 cm. Yüksekliği 120 cm. 7 adet profil, kilitlenebilir tekerlekler ve fosforlu ikaz şeritleri bulunmaktadır.
SAHNE ÖNÜ BARİYERİ
Mojo bariyer diye bilinen sahne önü bariyerinin yüksekliği 120 cm. uzunluğu 100 cm. alt tabla genişliği 135 cm. ve 78 cm. olarak iki farklı alternatifi bulunmaktadır. Yan yana dizilimi yapılarak seyircinin sahneye erişimini engellemek maksadı ile kullanılır.
GÜVENLİK BARİYERİ
Polis bariyeri diye tabir edilen güvenlik bariyerinin yüksekliği 130 cm. uzunluğu 150 cm. olup yan tarafındaki kancalarla birbirine geçme yapılarak dizilimi sağlanır.
BOY BARİYER
40X40 profilden olup yüksekliği 2 m. ve uzunluğu da 2 m. dir. Saplama vidaları ile birbirine bağlanarak dizilimi sağlanır.

 

Tüm bariyer çeşitlerimizin nakliye ve kurulumu şirketimiz tarafından istenilen yer, gün ve saatte yapılmaktadır. Dilerseniz depomuzdan kendi araçlarınız ve personeliniz tarafından da alımını gerçekleştirebilirsiniz.