TELSİZ KİRALAMA / detaylı bilgi için tıklayınız..
Tüm etkinlik ve organizasyonlarınızda kesintisiz ve kolay iletişim ağı kurabileceğiniz profesyonel telsiz ve haberleşme sistemleri ile işinizi kolaylaştırıyoruz.
Gerek açık alan ve uzun mesafe de gerekse kapalı alanlarda (fuar alanı, kongre merkezi, okul, AVM, otel v.s.) kullanabileceğiniz, lisans gerektirmeyen profesyonel cihazlarımız ile hizmetinizdeyiz.

INFOPORT KİRALAMA / detaylı bilgi için tıklayınız..
Konferans, mezuniyet, geziler ve turlar için, grupla haberleşme sistemi olan infoport cihazlarımızla gerek konuşmacıların çevirisini yaparak ziyaretçileri bilgilendirmek gerekse bütün toplulukla aynı anda iletişim kurabilmenizi sağlıyoruz. Kullanımı çok basit olan bu sistem; taşıması kolay, küçük ve çok hafif olmakla birlikte sadece aç/kapa düğmesi ile kullanıcılara büyük rahatlık sağlamaktadır. dilediğiniz sayıdaki topluluğa konuşmalarınızı duyurabilirsiniz.

X-RAY KİRALAMA / detaylı bilgi için tıklayınız..
Çanta/Bagaj ve Valiz/Bagaj olarak iki farklı ebatları mevcuttur. Giriş güvenliğine ihtiyaç duyulan günübirlik ya da uzun süreli etkinliklerde kiralama yoluna gitmek daha ekonomiktir.
Alana giriş yapacak olan ziyaretçilerin el çantası, valizler ve sırt çantalarını cihazın döner bantlı tünelinden geçirerek en kısa zamanda ve tam tarama yaparak silah, patlayıcı, sıvı patlayıcı, kesici aletler ve girişi istenmeyen tüm kargoların üst düzey güvenliği sağlanmış olur. Fuar Merkezi, Kongre Merkezi, Özel Toplantılar, AVM ler, Konserler, Festivaller, Oteller, Okullar, Mitingler gibi birçok alan da kullanılabilen son teknoloji cihazlarımızın nakliye+montaj+kurulumunu tecrübeli kadromuz ile istenilen yer, gün ve saatte kullanıma hazır hale getirerek hizmet vermekteyiz.

KAPI DEDEKTÖRÜ KİRALAMA / detaylı bilgi için tıklayınız..
Metal kapı detektörleri; elektromanyetik alan prensibi ile çalışır ve x-ışını salınımı söz konusu değildir. Kapı şeklindeki alanda bir elektromanyetik alan oluşturarak içerisinden geçen insan üzerindeki metal eşyaları metal yoğunluğuna göre tespit etmektedirler. Dakikada 60 geçiş kapasitesine sahip olan cihazlarımız alana yapılan girişleri hem daha hızlı hem de güvenlikli hale getirmektedir.
Fuar Merkezi, Kongre Merkezi, Özel Toplantılar, AVM ler, Konserler, Festivaller, Oteller, Okullar, Mitingler gibi birçok alan da kullanılabilen son teknoloji cihazlarımızın nakliye+montaj+kurulumunu tecrübeli kadromuz ile istenilen yer, gün ve saatte kullanıma hazır hale getirerek hizmet vermekteyiz.

El Detektörleri ise metal kapı detektörleri ile aynı prensipte çalışmaktadır. Elektromanyetik bir alan oluşturarak bir canlı veya nesne üzerindeki metal eşyaları metal yoğunluğuna göre tespit etmektedirler. Taşınabilir olmaları nedeniyle tercih edilebilmektedirler.

BARİYER KİRALAMA / detaylı bilgi için tıklayınız..
Tüm bariyer çeşitlerimizin nakliye ve kurulumu şirketimiz tarafından istenilen yer, gün ve saatte yapılmaktadır. Dilerseniz depomuzdan kendi araçlarınız ve personeliniz tarafından da alımını gerçekleştirebilirsiniz.