VÜCUT SICAKLIĞI TARAMA KAMERASI


           Yüksek hızlı sıcaklık ölçümü, tarama, kayıt ve gerçek zamanlı gözetim videosu gerçekleştirmek için termal görüntüleme teknolojisini ve ağ işleme sistemini kullanan akıllı bir kameradır. Vücut ısısı taraması ve uyarı öncesi izlemeyi entegre eden eksiksiz bir salgın önleme çözümüdür. Vücut sıcaklığı anormalliklerinin yerinde alarmını gerçekleştirebilen dahili uyarı sistemi. Dahili ağ iletim modülü, uzaktan izleme, sıcaklık ölçüm sonuçlarının uzaktan iletilmesini gerçekleştirebilir ve anormal vücut sıcaklığı bilgilerini iletebilir. Dahili pil, 8 saat çalışabilir ve sahada geçici kontrol için destek çerçevesi ile donatılabilir.

  SICAKLIK TARAMA İŞLEMLERİ
Cihaz izlenen alanda yüksek ateşli birisini tespit ettiğinde sesli uyarı ile “Lütfen sıcaklık ölçümü için sıcaklık ölçüm noktasına gidin” ikaz eder.
Vücut sıcaklık alanını geçtiğinde, 1 metre mesafe ve 30 derece kamera içinde, cihaz sıcaklığı ölçecek ve 0,5 saniye içinde belirleyecektir.
Sıcaklık verilerine göre, sıcaklık normal olduğunda, cihaz vücut sıcaklığının normal olduğunu gösterir ve anında normal sıcaklık ölçüm durumuna geri döner.
Sıcaklık verilerine göre, vücut sıcaklığı 37.3’ü aştığında, cihaz hemen alarm moduna girecek, dahili alarm sirenini tetikleyecek, sesli hatırlatma sıcaklığı anormalliği ve terminale senkron olarak iletecektir.
Her sıcaklık ölçüm işlemi 0,5 saniyelik sensörsüz çok noktalı olarak tamamlanır, cihaz eşzamanlı olarak gerçek zamanlı terminali görüntüler ve eşzamanlı olarak sıcaklık süperpozisyon tablosu, sıcaklık verileri ve sıcaklık ölçüm videosunu saklar.
Sıcaklık verileri gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve günlük istatistiklere göre senkronize olarak görüntülenir.

UYGULAMA

ÇEŞİTLİ EKRAN

Gerçek zamanlı sıcaklık ölçüm arayüzü ve geçmişe dönme özelliği, kablosuz ağ ve kablolu ağ üzerinden cep telefonu, PAD terminali, bilgisayar Windows yazılımı ve dijital ekran TV yazılımında gerçekleştirilebilir.

VERİ ÇIKIŞI

WIFI ve AP erişim noktası veya RJ ağ kablosu üzerinden kablosuz olarak verilebilen sıcaklık ölçüm veri çıkışı ve video sunumu. Sıcaklık verileri aynı zamanda cihazın önündeki OLED ekranında senkronize olarak görüntülenir, sıcaklık tarama sonuçları cihaza senkronize edilir ve sesle yayınlanır. Tüm sıcaklık verileri ve video kayıtları cihazın hafıza kartında saklanır.

KULLANIM MODU

A-YANLIZCA ÇALIŞMA

Dahili Şarj Edilebilir pil, 8 saat çalışabilir. Braket tabanı 1/4 standart iplik ile, hem eski taramalar hem de tavan braketi ile çalışabilir. Herhangi bir ekstra cihaz bağlamaya gerek yoktur, sıcaklık ölçümü ile işbirliği yapmanızı, insan türünü belirlemeyi ve otomatik sıcaklık taramasını otomatik olarak hatırlatır. Tüm ölçüm sonuçları, sıcaklık görüntü verileri ve kayıtlar cihazın hafıza kartına kaydedilecektir. Anormal vücut sıcaklığı tespit edildiğinde, cihaz dahili alarm sirenini ve sesli uyarıları tetikler.

B- GERÇEK ZAMANLI EKRAN

Terminal ekipmanı, TB01 cihazını WIFI veya TB01’in sıcak noktası konfigüre edebilir, yönlendiriciye canlı video ve sıcaklık ölçüm koşullarını alan WIFI uzaktan kumandaya bağlanmak için yapılandırılabilir, istatistiksel veriler terminal ekipmanında gerçek zamanlı olarak görüntülenecektir. aynı zamanda sıcaklık ölçümü, görüntü kaydı ve video oynatma geçmiş kaydını kontrol edebilirsiniz. TB01, sıcaklık ölçümü ile işbirliği yapmanızı, insan türünü belirlemenizi ve otomatik sıcaklık taramasını yürütmenizi otomatik olarak hatırlatacaktır. Tüm ölçüm sonuçları, sıcaklık görüntü verileri ve kayıtlar cihazın hafıza kartına kaydedilecektir. Anormal vücut sıcaklığı tespit edildiğinde, cihaz dahili alarm sirenini ve sesli uyarılarını tetikler, terminal ekipmanında gerçek zamanlı olarak senkronize olarak görüntülenir.

C- DİJİTAL EKRAN PROJESİ


Dijital ekran Findcam TV yazılımı ile kurulabilir, TB01 doğrudan veya WIFI, kablo ve diğer yerel alan ağı (LAN) ile bağlanabilir, ayrıca uzaktan ağ üzerinden çevrimiçi TB01’i canlı video ve sıcaklık ölçüm koşulu, istatistiksel olarak uzaktan alabilir veri dijital ekranda gerçek zamanlı görüntülenecektir, aynı zamanda sıcaklık ölçümü, görüntü kaydı ve video oynatma geçmiş kaydını kontrol edebilirsiniz. TB01, sıcaklık ölçümü ile işbirliği yapmanızı, insan türünü belirlemenizi ve otomatik sıcaklık taramasını yürütmenizi otomatik olarak hatırlatacaktır. Tüm ölçüm sonuçları, sıcaklık görüntü verileri ve kayıtlar cihazın hafıza kartına kaydedilecektir. Anormal vücut sıcaklığı tespit edildiğinde, cihaz dahili alarm sirenini ve sesli uyarıları tetikler, dijital ekranda gerçek zamanlı olarak senkronize olarak görüntülenir.

D- UZAKTAN GÖZLEMLEME


Dahili WIFI modülü, WIFI yapılandırması veya yönlendiriciye bağlı kablo ile, cihaz özel sunucuya bağlanabilir ve yönlendirici üzerinden çevrimiçi olabilir, tüm terminaller canlı video ve sıcaklık ölçüm durumuna, cihaz kimliği üzerinden istatistiklere uzaktan erişebilir ve şifre, ayrıca sıcaklık ölçümü, görüntü kaydı ve video oynatma geçmiş kaydını uzaktan sorgulamak. TB01, sıcaklık ölçümü ile işbirliği yapmanızı, insan türünü belirlemenizi ve otomatik sıcaklık taramasını yürütmenizi otomatik olarak hatırlatacaktır. Tüm ölçüm sonuçları, sıcaklık görüntü verileri ve kayıtlar cihazın hafıza kartına kaydedilecektir. Anormal vücut sıcaklığı tespit edildiğinde, cihaz dahili alarm sirenini ve sesli uyarılarını tetikler, uzaktan izleme terminali ekipmanında gerçek  zamanlı olarak senkronize olarak görüntülenir.

ModelY3-TB01
Thermal  ModuleThermal imagery Sensor1024PIX
Thermal LENS5mm
Temperature Distance0.2-1.0m
Temperature Accuracy±0.3℃
Thermal pixel time constant<4ms
Temperature angle32° left and right, 32° up and down
Temperature measurement range20 to 45 degrees Celsius(  68 to 113 degrees Fahrenheit)
HardwarePocessorHI3516EV200
Image sensor2 million effective pixels, 1920 * 1080  CMOS Sensor
Resolution1080P HD images, resolution up to 1920×1080, 2MP
Frame Rate1~30fps
Lens/ Visual Angle3.6mm/100°
SoftwareApply systemAndroid  IOS
Operating systemLinux
Video managemen tRecording ModeWholeday recording, timing recording and alarm recording
Video StorageSupport Max 128G TF Card
AudioAudio CompressionG.711A
Audio Inputbuilt-in 38dB microphone
Audio OutputBuilt-in speaker (8Ω 1W)
NetworkProtocolsTCP/IP,HTTP,TCP,UDP,SMTP,DHCP,NTP,UPnP,P2P etc
WirelessWiFi 802.11b/g/n wireless network
Network Interface1 RJ45 10M / 100M Ethernet port
GeneralDetectionHigh body temperature, >37.3℃
System ConfigurationSoftware version IOS7.1, Android 4.0 and above
Battery2pcs 3000ma 18650 battery
parametersOperating temperatureOperating temperature: 5° c ~ + 37 ° c
PowerMaximum power <5w, 5V USB power supply